Yeni Fikirler Yeni İşler 2014 Davet Videoları

Odtü Teknokent | Yeni Fikirler Yeni İşler 2014 | YFYİ 2014

Proje Hakkında

2014 yılında Odtü Teknokent’in düzenlediği Yeni Fikirler Yeni İşler 2014 proje yarışmasına davet için iki video hazırladık. Videolar sosyal medya üzerinden geniş bir kitleye ulaştı.

“Yeni Fikirler Yeni İşler” başlıklı teknoloji destek yarışmasının 2013 yılı yarışma finali ve yarışma çağrısı videolarının çok ses getirmesi sebebiyle 2014 yılı için de ODTÜ Teknokent A.Ş. için YFYİ 2014 tanıtım videolarını hazırladık. Arşivlerden alınan fotoğraf ve videolarla birlikte güncel röportaj videolarının kolaj yapıldığı çalışma sosyal medya ve ilgili iletişim kanallarında tanıtım amaçlı kullanıldı.

Proje Detayları

İşveren: ODTÜ Teknokent A.Ş. İşveren Websitesi: www.odtuteknokent.com.tr Çekim Zamanı-Yeri : Ağustos-Eylül 2014-Ankara Süre: 0’22’’ | 0’39” Yönetmen: Alican Çizmeci, Onur Aksoy Senaryo: Kiremit Senaryo Ekibi Görüntü Yönetmeni: Metehan Akbaş Grafik Tasarım: Aybars Şenyıldız Arşiv Tarama: Alican Çizmeci, Arman Konukçu After Effects: Onur Aksoy, Aybars Şenyıldız Kamera: Metehan Akbaş Kurgu: Alican Çizmeci, Onur Aksoy Ses Miksaj: Alican Çizmeci