Hakkımızda

Kim? Ne? Ne zaman? Nasıl?

2013 yılında ODTÜ Teknokent’te kurulan ve merkezi Ankara’da bulunan Kiremit Production olarak video prodüksiyon, fotoğraf, tasarım, animasyon, reklam ve tanıtım alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Kendi alanında güncel, teknolojik yenilikleri takip eden, genç, yaratıcı, deneyim ve bilgi sahibi bir kadroyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İhtiyaçlara yönelik verimlilik, yaratıcılık, paylaşım ve samimiyet, hizmet anlayışımızı oluşturan temel etmenlerdir.

Kiremit Production bir taraftan ticari bir alan yaratırken bir taraftan da bu alanda çalışmak isteyenlere yönelik fiziki ve deneyimsel bir alan sağlamış oluyor. Bu kapsamda bilgi ve deneyimlerimizi geliştirip aktarabileceğimiz bir alan olan “Kiremit Atölye” kimliği altında workshoplar ve uzun dönemli atölyeler düzenliyoruz.

Hem altyapımızı güçlendirme hem de ileriye dönük teknolojik yenilikleri bünyemize adapte edebilmek için yeni ve özgün projeler üretme eğilimindeyiz. Bu doğrultuda alanımıza yönelik üretimde bulunan yetenekli, yaratıcı kişilerle birlikte ekipler oluşturarak AR-GE projeleri üretiyoruz.